Segregatory niezastąpione w szkolnictwie i środowisku biurowym

Segregatory stanowią odpowiednie rozwiązanie do biur, szkół, firm oraz do użytku domowego. Można w nich przechowywać oficjalne dokumenty, prace rysunkowe, umowy, regulaminy oraz wiele innych. Wyróżniają się one dużą wytrzymałością, gdyż zaprojektowane są z porządnego kartonu o grubości 1,9 milimetra. Co ważne, mają one również dobrą gramaturę, która chroni przed eksploatacją oraz zniszczeniem.

Cechy charakterystyczne akcesoriów biurowych

Cechą charakterystyczną segregatorów jest wyposażenie ich zewnętrznej części w matową folię polipropylenową o płóciennej strukturze. Tego typu folia chroni segregator przed zniszczeniem. Produkty biurowe posiadają mechanizm dźwigniowy wraz z funkcją docisku, który ułatwia wyjmowanie kartek bez ich uszkodzenia.

Akcesoria do biura o dużych walorach użytkowych

Segregatory wyposażone są również w charakterystyczny otwór na palec, który umieszczony jest na samym grzbiecie. Wpływa on pozytywnie na walory użytkowe produktu. Wśród wszystkich rodzajów akcesoriów biurowych, dużą popularnością cieszy się bez wątpienia segregator A4. Wszystkie urzędowe i oficjalne pisma umieszczone są właśnie na takim formacie, dlatego jest on bardzo ceniony w środowisku biurowym i firmowym. Wśród cech szczególnych tego akcesorium można wyróżnić:

  • charakterystyczny otwór na palec ułatwiający wyciąganie segregatora z regału,
  • pokrycie go szarą wyklejką papierową,
  • odporność na zabrudzenia dzięki matowej folii polipropylenowej,
  • atrakcyjna kolorystyka.

Segregatory w bogatej ofercie dostępne są w sklepie Biurwa.pl.

Comments are closed.